Įmonių bankroto ir restruktūrizavimo teisė

set3

Mūsų kontoros teisininkai, besispecializuoją nemokumo teisėje, pataras juridinio ar fizinio asmens bankroto ir restruktūrizavimo bylose.

 

 

– Įmonių bankroto procedūrose konsultuojame bankus, kreditorius, akcininkus, investuotojus, skolininkus ir pačias nemokias ar bankrutuojančias įmones. Advokatai dalyvauja visame įmonės bankroto procese – nuo pasiruošimo iškelti bankroto bylą teisme ar ne teismo tvarka iki įmonės pabaigos. Tarp kitų paslaugų galime atlikti įmonės teisinį auditą, patikrindami visus sandorius ir parengdti dokumentus teismui dėl neatitinkančiųjų įstatymo normų nuginčijamo. Taip pat rengiame ieškinius dėl bankroto pripažinimo tyčiniu ir žalos kreditoriui atlyginimo.

 

– Fizinių asmenų bankroto byloms parengiame pareiškimus, surašysime bankrutuojančiam asmeniui mokumo atkūrimo planą. Atkreipiame dėmesį, jog didesnė dalis minėtų pareiškimų teisme yra atmetami, todėl profesanalių teisinkų konsultacijos yra būtinos. Jau iškelta fizinio asmens bankroto byla gali būti nutraukta dėl netinkamai pateiktų ataskaitų ar nesavalaikių plano pakeitimų. Mūsų kontoros teisininkai gali vykdyti bankrutavusio asmens monitoringą, patardami, kuriuo metu keisti planą ir konsultuodami ataskaitų rašymo procese.

 

– Padėsime pasiruošti restruktūrizavimo bylai, parengdami įmonės restruktūrizavimo metmenis, o juos patvirtinus, restruktūrizavimo planą. Konsultuojame įmones ir administratorius viso restruktūrizavimo proceso metu, atstovaujame kreditorių susirinkimuose.